Ilustracja dla PV-5A10F85L jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PV-5A10F85L
Numer produktu DigiKey
2041-PV-5A10F85L-ND
Producent
Numer produktu producenta
PV-5A10F85L
Opis
5 AMP 1500V DC SOLAR FERRULE 10
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5A ~ 1,5kV= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta Wymagany uchwyt
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
1,5kV=
Producent
Eaton - Bussmann Electrical Division
Zastosowania
Elektryka, przemysł
Seria
Klasa
gPV
Opakowanie
Zbiorcze
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
30kA
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Kaseta, niestandardowa
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Rozmiar / wymiar
0,406" x 3,346" (10,30mm x 85,00mm) (śr. x dł.)
Typ bezpiecznika topikowego
Kaseta
Topnienie I²t
33.0
Prąd znamionowy (A)
5A