Ilustracja dla EVK10-15-T jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EVK10-15-T
Numer produktu DigiKey
2041-EVK10-15-T-ND
Producent
Numer produktu producenta
EVK10-15-T
Opis
EV Fuse 15A 1000VDC S10 T Type
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15A ~ 1kV= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta Mocowanie śrubowe
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
1kV=
Producent
Eaton - Bussmann Electrical Division
Zastosowania
Elektryka, przemysł
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
25kA
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Cylindryczny, zacisk płytkowy (śruba)
Typ mocowania
Mocowanie śrubowe
Rozmiar / wymiar
0,404" x 1,500" (10,26mm x 38,10mm) (śr. x dł.)
Typ bezpiecznika topikowego
Kaseta
Topnienie I²t
120.0
Prąd znamionowy (A)
15A