DRL35MMHI jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Altech Corporation
W magazynie: 388
Arkusz danych
Ilustracja dla DRL35MMHI jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DRL35MMHI
Numer produktu DigiKey
DRL35MMHI-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRL35MMHI
Opis
DIN RAIL 35MMX15MM SLOT 39" STL
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Szyna DIN Cylinder 1,378" x 0,591" (35,00mm x 15,00mm) (szer. x wys.) Ze szczeliną Stal 39,370" (1000,00mm)
Kategoria
Rozmiar
1,378" x 0,591" (35,00mm x 15,00mm) (szer. x wys.)
Producent
Eaton - Bussmann Electrical Division
Długość
39,370" (1000,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość
0,039" (1,00mm)