BP/GMA-500MA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
SCHURTER Inc.
W magazynie: 3 789
Arkusz danych
500 mA 125 V ~ Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, szklana Wymagany uchwyt 5mm x 20mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BP/GMA-500MA
Numer produktu DigiKey
BP/GMA-500MA-ND
Producent
Numer produktu producenta
BP/GMA-500MA
Opis
FUSE GLASS 500MA 125VAC 5X20MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Typ bezpiecznika topikowego
Prod.
Prąd znamionowy (A)
Seria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V
Opakowanie
Zbiorcze
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Rozmiar / wymiar
0,205" x 0,787" (5,20mm x 20,00mm) (śr. x dł.)