Ilustracja dla 4NHG000B-400 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
4NHG000B-400
Numer produktu DigiKey
4NHG000B-400-ND
Producent
Numer produktu producenta
4NHG000B-400
Opis
FUSE SQUARE 4A 400VAC RECT
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4A 400V~ ~ Bezpiecznik topikowy prądu stałego Pătrat Wymagany uchwyt
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
400V~
Producent
Eaton - Bussmann Electrical Division
Klasa
NH
Opakowanie
Zbiorcze
Agencja zatwierdzająca
CE, VDE
Status części
Aktywny
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
120kA
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Obudowa / skrzynia
Prostokątne, płaskie
Typ bezpiecznika topikowego
Pătrat
Rozmiar / wymiar
2,126" x 0,827" x 1,693" (54,00mm x 21,00mm x 43,00mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
4A