Ilustracja dla 400NHG3B-690 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
400NHG3B-690
Numer produktu DigiKey
400NHG3B-690-ND
Producent
Numer produktu producenta
400NHG3B-690
Opis
FUSE SQUARE 400A 690VAC RECT
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
400A 690V~ ~ Bezpiecznik topikowy prądu stałego Pătrat Wymagany uchwyt
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
690V~
Producent
Eaton - Bussmann Electrical Division
Klasa
NH
Opakowanie
Zbiorcze
Agencja zatwierdzająca
CE, VDE
Status części
Aktywny
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
120kA
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Obudowa / skrzynia
Prostokątne, płaskie
Typ bezpiecznika topikowego
Pătrat
Rozmiar / wymiar
2,953" x 2,953" x 3,071" (75,00mm x 75,00mm x 78,00mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
400A