Ilustracja dla 315NHG2BI jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
315NHG2BI
Numer produktu DigiKey
315NHG2BI-ND
Producent
Numer produktu producenta
315NHG2BI
Opis
FUSE SQUARE 315A 500VAC RECT
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
315A 500V~ ~ Bezpiecznik topikowy prądu stałego Pătrat Wymagany uchwyt
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
500V~
Producent
Eaton - Bussmann Electrical Division
Klasa
NH
Opakowanie
Zbiorcze
Agencja zatwierdzająca
CE, VDE
Status części
Aktywny
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
120kA
Typ mocowania
Wymagany uchwyt
Obudowa / skrzynia
Prostokątne, płaskie
Typ bezpiecznika topikowego
Pătrat
Rozmiar / wymiar
2,953" x 2,087" x 2,480" (75,00mm x 53,00mm x 63,00mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
315A