82-6151.1A24.B001
Numer produktu DigiKey
1948-82-6151.1A24.B001-ND
Producent
Numer produktu producenta
82-6151.1A24.B001
Opis
SWITCH PB SPDT 3A 240V
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki przyciskowe SPDT Antywandalowe, podświetlane Montaż panelowy, przód
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
240 V
Prod.
Typ aktuatora
Okrągły, przycisk, mocowany płasko
Seria
Kolor - aktuator/kołpak
Srebro
Opakowanie
Taca
Typ oświetlenia, kolor
LED, niebieskie
Status części
Aktywny
Napięcie oświetlenia (nominalne)
24V~/=
Typ mocowania
Montaż panelowy, przód
Styl zakończenia
Lutowanie, szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Typ
Antywandalowe, podświetlane
Stopień ochrony
IP65/IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Obwód
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 22,30mm
Funkcja przełącznika
On-Mom
Temperatura robocza
-30°C - 70°C
Prąd znamionowy (A)
3A (~/=)
Okres trwałości mechanicznej
1000000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
240 V