201W-36RED
Numer produktu DigiKey
201W-36RED-ND
Producent
Numer produktu producenta
201W-36RED
Opis
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36"
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
36,0" (914,40mm) Wtyk bananowy, pojedynczy, możliwość układania w stosy - Minizaczep Patchcord
Kategoria
Złącze 2.
Minizaczep
Producent
E-Z-Hook
Długość kabla
36,0" (914,40mm)
Seria
Typ
Patchcord
Opakowanie
Torba
Zawartość
1 odprowadzenie, czerwone
Status części
Aktywny
Materiał -izolacja
Polichlorek winylu (PCW)
Metoda układania stosu
Przednie ustawienie piętrowe
Przekrój przewodu
22 AWG
Konfiguracja
Bananowy na graber, haczyk
Bazowy numer produktu
Złącze 1.
Wtyk bananowy, pojedynczy, możliwość układania w stosy
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 1 532
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Torba
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
W magazynie: 716
Długość alternatywna
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24"