REX12-TA2-107-DC24V-2A/2A
REX12-TA2-107-DC24V-2A/2A
REX12-T Electronic Circuit Protector
REX12-TA2-107-DC24V-2A/2A
Numer produktu DigiKey
302-1479-ND
Producent
Numer produktu producenta
REX12-TA2-107-DC24V-2A/2A
Opis
CIR BRKR 2A 24VDC PUSH TO RESET
Szczegółowy opis
Wyłączniki automatyczne Półprzewodnikowe 2A ~ 30 V = Wciśnij, aby zresetować Uchwyt
Modele EDA/CAD
REX12-TA2-107-DC24V-2A/2A Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
2A
Napięcie znamionowe - prąd stały
30 V