REX12-TA1-107-DC24V-4A
REX12-TA1-107-DC24V-4A
REX12-T Electronic Circuit Protector
REX12-TA1-107-DC24V-4A
Numer produktu DigiKey
302-1475-ND
Producent
Numer produktu producenta
REX12-TA1-107-DC24V-4A
Opis
CIR BRKR 4A 24VDC PUSH TO RESET
Szczegółowy opis
Wyłączniki automatyczne Półprzewodnikowe 4A ~ 30 V = Wciśnij, aby zresetować Uchwyt
Modele EDA/CAD
REX12-TA1-107-DC24V-4A Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
4A
Napięcie znamionowe - prąd stały
30 V