ESR10-NC2A4HB-00-D2-17A
Numer produktu DigiKey
302-1467-ND
Producent
Numer produktu producenta
ESR10-NC2A4HB-00-D2-17A
Opis
SSR RELAY SPST-NO 17A 10-32V
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO (1 Form A) ISO Micro
Kategoria
Napięcie - wejściowe
24V=
Prod.
Napięcie - obciążenia
10 V ~ 32 V
Seria
Prąd obciążenia
17 A
Opakowanie
Zbiorcze
Styl zakończenia
Wstawka
Temperatura robocza
-40°C - 85°C