ESR10-NC2A4HB-00-D1-10A
Numer produktu DigiKey
302-1464-ND
Producent
Numer produktu producenta
ESR10-NC2A4HB-00-D1-10A
Opis
SSR RELAY SPST-NO 10A 6-16V
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO (1 Form A) ISO Micro
Kategoria
Napięcie - wejściowe
12V=
Prod.
Napięcie - obciążenia
6 V ~ 16 V
Seria
Prąd obciążenia
10 A
Opakowanie
Zbiorcze
Styl zakończenia
Wstawka
Temperatura robocza
-40°C - 85°C