4230-T130-K0DU-13A | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 4230-T130-K0DU-13A-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | 4230-T130-K0DU-13A |
Opis | CIR BRKR THERM 13A 480VAC/125VDC |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Wyłączniki automatyczne Termiczna magnetyczna 13A 480 V ~ 125 V = Dźwignia Szyna DIN |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 4230-T130-K0DU-13A Modele |
Kategoria | Prąd znamionowy (A) 13A |
Producent E-T-A | Napięcie znamionowe - prąd zmienny 480 V |
Seria | Napięcie znamionowe - prąd stały 125 V |