4230-T110-K0DU-25A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
E-T-A
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
E-T-A
W magazynie: 0
Arkusz danych
Wyłączniki automatyczne Termiczna magnetyczna 25A 277 V ~ 60 V = Dźwignia Szyna DIN
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Circuit Breaker Basics - Another Teaching Moment
4230-T110-K0DU-25A
Numer produktu DigiKey
4230-T110-K0DU-25A-ND
Producent
Numer produktu producenta
4230-T110-K0DU-25A
Opis
CIR BRK THERM-M 25A 277VAC/60VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
4230-T110-K0DU-25A Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
25A
Producent
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
277 V
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
60 V