3131-BF1NQ-000000-000-20A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
E-T-A
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
E-T-A
W magazynie: 0
Arkusz danych
Wyłączniki automatyczne Termiczne 20A 240 V ~ 28 V = Nie dołączono Montaż panelowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Circuit Breaker Basics - Another Teaching Moment
3131-BF1NQ-000000-000-20A
Numer produktu DigiKey
302-1348-ND
Producent
Numer produktu producenta
3131-BF1NQ-000000-000-20A
Opis
CIRCUIT BREAKER THRM 20A 32VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
20A
Producent
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
240 V
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
28 V