2-5700-IG1-P10-DD-25A
2-5700-IG1-P10-DD-25A
Circuit Breaker Basics - Another Teaching Moment
2-5700-IG1-P10-DD-25A
Numer produktu DigiKey
302-1302-ND
Producent
Numer produktu producenta
2-5700-IG1-P10-DD-25A
Opis
CIR BRKR THRM 25A 250VAC 50VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyłączniki automatyczne Termiczne 25A 250 V ~ 50 V = Posobne Montaż panelowy
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
25A
Producent
E-T-A
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
50 V