2-5700-IG1-P10-DD-12A
Numer produktu DigiKey
2-5700-IG1-P10-DD-12A-ND
Producent
Numer produktu producenta
2-5700-IG1-P10-DD-12A
Opis
CIR BRKR THRM 12A 250VAC 50VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyłączniki automatyczne Termiczne 12A 250 V ~ 50 V = Posobne Montaż panelowy
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
12A
Producent
E-T-A
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
50 V