1658-G21-02-P13-15A
Numer produktu DigiKey
1658-G21-02-P13-15A-ND
Producent
Numer produktu producenta
1658-G21-02-P13-15A
Opis
CIR BRKR THRM 15A 240VAC 28VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyłączniki automatyczne Termiczne 15A 240 V ~ 28 V = Wciśnij, aby zresetować Montaż panelowy
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
15A
Producent
E-T-A
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
240 V
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
28 V