1140-G151-P7M1-15A
Numer produktu DigiKey
1140-G151-P7M1-15A-ND
Producent
Numer produktu producenta
1140-G151-P7M1-15A
Opis
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyłączniki automatyczne Termiczne 15A 250 V ~ 50 V = Wciśnij, aby zresetować Montaż panelowy
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
15A
Producent
E-T-A
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
50 V