TL6150AF350QG
Numer produktu DigiKey
141-TL6150AF350QGTR-ND - Taśma i szpula (TR)
141-TL6150AF350QGCT-ND - Taśma cięta (CT)
141-TL6150AF350QGDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TL6150AF350QG
Opis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki dotykowe SPST-NO Uruchamiane od góry Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TL6150AF350QG Modele
Kategoria
Orientacja aktuatora
Uruchamiane od góry
Prod.
Styl zakończenia
Gull Wing
Seria
Obrys
6,20mm x 6,20mm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Oświetlenie
Niepodświetlane
Status części
Aktywny
Siła robocza
350gf
Obwód
SPST-NO
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,05A przy 12V=
Skok przełącznika
0,50mm
Typ aktuatora
Standard
Okres trwałości mechanicznej
300000 cykli
Typ mocowania
Bazowy numer produktu
Wysokość aktuatora ponad płytkę drukowaną
3,50mm