TL6150AF350QG | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TL6150AF350QG |
Opis | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Przełączniki dotykowe SPST-NO Uruchamiane od góry Montaż powierzchniowy |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | TL6150AF350QG Modele |
Kategoria | Orientacja aktuatora Uruchamiane od góry |
Prod. | Styl zakończenia Gull Wing |
Seria | Obrys 6,20mm x 6,20mm |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Oświetlenie Niepodświetlane |
Status części Aktywny | Siła robocza 350gf |
Obwód SPST-NO | Stopień ochrony IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność |
Funkcja przełącznika Off-Mom | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Prąd znamionowy styku przy napięciu 0,05A przy 12V= | Skok przełącznika 0,50mm |
Typ aktuatora Standard | Okres trwałości mechanicznej 300000 cykli |
Typ mocowania | Bazowy numer produktu |
Wysokość aktuatora ponad płytkę drukowaną 3,50mm |