TL3365AF250QG
Numer produktu DigiKey
141-TL3365AF250QGTR-ND - Taśma i szpula (TR)
141-TL3365AF250QGCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
TL3365AF250QG
Opis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki dotykowe SPST-NO Uruchamiane od góry Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TL3365AF250QG Modele
Kategoria
Wysokość aktuatora ponad płytkę drukowaną
2,50mm
Prod.
Orientacja aktuatora
Uruchamiane od góry
Seria
Styl zakończenia
Odprowadzenie J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obrys
4,20mm x 3,20mm
Status części
Aktywny
Oświetlenie
Niepodświetlane
Obwód
SPST-NO
Siła robocza
250gf
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,05A przy 12V=
Skok przełącznika
0,20mm