TL3365AF250QG | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TL3365AF250QG |
Opis | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 14 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Przełączniki dotykowe SPST-NO Uruchamiane od góry Montaż powierzchniowy |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | TL3365AF250QG Modele |
Kategoria | Wysokość aktuatora ponad płytkę drukowaną 2,50mm |
Prod. | Orientacja aktuatora Uruchamiane od góry |
Seria | Styl zakończenia Odprowadzenie J |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) | Obrys 4,20mm x 3,20mm |
Status części Aktywny | Oświetlenie Niepodświetlane |
Obwód SPST-NO | Siła robocza 250gf |
Funkcja przełącznika Off-Mom | Temperatura robocza -20°C - 70°C |
Prąd znamionowy styku przy napięciu 0,05A przy 12V= | Skok przełącznika 0,20mm |