TL3340AF160QG
TL3340AF160QG
What Switch do You Need?
TL3340AF160QG
Numer produktu DigiKey
EG4627TR-ND - Taśma i szpula (TR)
EG4627CT-ND - Taśma cięta (CT)
EG4627DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TL3340AF160QG
Opis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki dotykowe SPST-NO Uruchamiane z boku Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TL3340AF160QG Modele
Kategoria
Orientacja aktuatora
Uruchamiane z boku
Prod.
Styl zakończenia
Gull Wing
Seria
Obrys
4,00mm x 3,30mm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Oświetlenie
Niepodświetlane
Status części
Aktywny
Siła robocza
160gf
Obwód
SPST-NO
Temperatura robocza
-35°C - 85°C
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Materiał aktuatora
Poliftalamid (PPA)
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,05A przy 12V=
Skok przełącznika
0,20mm
Typ aktuatora
Standard
Okres trwałości mechanicznej
100000 cykli
Typ mocowania
Bazowy numer produktu
Długość aktuatora, kąt prosty
3,40mm