RP8100B2W1CEBLKREDRED
Numer produktu DigiKey
141-RP8100B2W1CEBLKREDRED-ND
Producent
Numer produktu producenta
RP8100B2W1CEBLKREDRED
Opis
SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Modele EDA/CAD
RP8100B2W1CEBLKREDRED Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
50 V
Kolor - aktuator/kołpak
Czerwone
Typ oświetlenia, kolor
LED, czerwone
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 13,60mm
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
125mA (~), 100mA (=)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V