RB143D1100
RB143D1100
Additional Requirements for Selecting a Switch
RB143D1100
Numer produktu DigiKey
EG4747-ND
Producent
Numer produktu producenta
RB143D1100
Opis
SWITCH ROCKER SPDT 20A 125V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki kołyskowe SPDT 20A (~) 125 V Montaż panelowy, zatrzask
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RB143D1100 Modele
Kategoria
Typ aktuatora
Wklęsły (zakrzywiony)
Prod.
Kolor - aktuator/kołpak
Czarne
Seria
Oznaczenie aktuatora
Bez oznaczenia
Opakowanie
Zbiorcze
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Status części
Aktywny
Wymiary wycięcia w tablicy
Prostokątne - 30,00mm x 11,00mm
Typ mocowania
Montaż panelowy, zatrzask
Temperatura robocza
-20°C - 65°C
Obwód
Agencja zatwierdzająca
cULus
Funkcja przełącznika
Okres trwałości elektrycznej
10000 cykli
Prąd znamionowy (A)
Bazowy numer produktu
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V