PVL19FLS11
PVL19FLS11
How Many Poles do you need?
PVL19FLS11
Numer produktu DigiKey
EG5382-ND
Producent
Numer produktu producenta
PVL19FLS11
Opis
LED PNL IND RED CLR 10MM QUICK
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Czerwone Przezroczyste 1,8V 20mA Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Modele EDA/CAD
PVL19FLS11 Modele
Kategoria
Napięcie
1,8V
Prąd
20mA
Wymiary wycięcia w tablicy
0,76" (19,30mm)
Rozmiar soczewki
Śr. 10,00mm
Okrągłe z płaską górną częścią
Kolor lampy
Czerwone
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)