PVL14FWS16
PVL14FWS16
PVL14FWS16
Numer produktu DigiKey
141-PVL14FWS16-ND
Producent
Numer produktu producenta
PVL14FWS16
Opis
LED PNL IND 8MM WIRE LEADS
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu 110V 2mA - 20mA Odprowadzenia przewodów - 5,9" (150,00mm)
Modele EDA/CAD
PVL14FWS16 Modele
Kategoria
Napięcie
110V
Prąd
2mA - 20mA
Wymiary wycięcia w tablicy
0,551" (14,00mm)
Rozmiar soczewki
Śr. 8,00mm
Okrągłe z płaską górną częścią
Kolor soczewki
Czerwone
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów - 5,9" (150,00mm)