PVL12FW145
PVL12FW145
PVL12FW145
Numer produktu DigiKey
141-PVL12FW145-ND
Producent
Numer produktu producenta
PVL12FW145
Opis
LED PNL IND 8MM WIRE LEADS
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu 24V 2mA - 20mA Odprowadzenia przewodów - 5,9" (150,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PVL12FW145 Modele
Kategoria
Napięcie
24V
Producent
E-Switch
Prąd
2mA - 20mA
Seria
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Opakowanie
Zbiorcze
Wymiary wycięcia w tablicy
0,472" (12,00mm)
Status części
Aktywny
Rozmiar soczewki
Śr. 8,00mm
Typ
LED
Styl soczewki
Okrągłe z płaską górną częścią
Kolor soczewki
Niebieskie
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów - 5,9" (150,00mm)