PV4F2Y011-311
PV4F2Y011-311
Additional Requirements for Selecting a Switch
PV4F2Y011-311
Numer produktu DigiKey
EG4719-ND
Producent
Numer produktu producenta
PV4F2Y011-311
Opis
SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki przyciskowe DPST-NO/NC Antywandalowe, podświetlane Montaż panelowy, przód
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PV4F2Y011-311 Modele
Kategoria
Oznaczenie aktuatora
Bez oznaczenia
Prod.
Kolor - aktuator/kołpak
Czarne
Seria
Typ oświetlenia, kolor
LED, czerwone
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie oświetlenia (nominalne)
1,8V=
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Lutowanie, szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Typ mocowania
Montaż panelowy, przód
Stopień ochrony
IP65 - pyłoszczelność, wodoodporność
Typ
Antywandalowe, podświetlane
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 19,00mm
Obwód
Temperatura robocza
-20°C - 55°C
Funkcja przełącznika
On-Mom, Off-Mom
Okres trwałości mechanicznej
1000000 cykli
Prąd znamionowy (A)
2A (=)
Okres trwałości elektrycznej
50000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd stały
24 V