PV4F2H011-341
PV4F2H011-341
Additional Requirements for Selecting a Switch
PV4F2H011-341
Numer produktu DigiKey
EG4716-ND
Producent
Numer produktu producenta
PV4F2H011-341
Opis
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 2A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki przyciskowe DPDT Antywandalowe, podświetlane Montaż panelowy, przód
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PV4F2H011-341 Modele
Kategoria
Oznaczenie aktuatora
Bez oznaczenia
Prod.
Kolor - aktuator/kołpak
Czarne
Seria
Typ oświetlenia, kolor
LED, niebieskie
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie oświetlenia (nominalne)
2,8V=
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Lutowanie, szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Typ mocowania
Montaż panelowy, przód
Stopień ochrony
IP65 - pyłoszczelność, wodoodporność
Typ
Antywandalowe, podświetlane
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 19,00mm
Obwód
Temperatura robocza
-20°C - 55°C
Funkcja przełącznika
On-Mom
Okres trwałości mechanicznej
1000000 cykli
Prąd znamionowy (A)
2A (=)
Okres trwałości elektrycznej
50000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd stały
24 V