PB66EE2CR6P31
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
PB66EE2CR6P31
Numer produktu DigiKey
141-PB66EE2CR6P31-ND
Producent
Numer produktu producenta
PB66EE2CR6P31
Opis
PUSHBUTTON SWITCH DPST 16A
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki przyciskowe DPST Antywandalowe, podświetlane Montaż panelowy, przód
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PB66EE2CR6P31 Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
127 V
Prod.
Typ aktuatora
Okrągły, przycisk
Seria
Kolor - aktuator/kołpak
Srebro
Opakowanie
Zbiorcze
Typ oświetlenia, kolor
LED, zielone
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Typ mocowania
Montaż panelowy, przód
Stopień ochrony
IP66 - pyłoszczelność, wodoodporność
Typ
Antywandalowe, podświetlane
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 25,00mm
Obwód
Temperatura robocza
0°C - 55°C
Funkcja przełącznika
Off-On
Okres trwałości elektrycznej
50000 cykli
Prąd znamionowy (A)
16A (~)