LB22F23Q7
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
LB22F23Q7
Numer produktu DigiKey
141-LB22F23Q7-ND
Producent
Numer produktu producenta
LB22F23Q7
Opis
SWITCH PB SPDT 3A 250V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki przyciskowe SPDT Antywandalowe Montaż panelowy, przód
Modele EDA/CAD
LB22F23Q7 Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
3A (~)
Prod.
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V
Seria
Typ aktuatora
Okrągły, przycisk, mocowany płasko
Opakowanie
Taca
Kolor - aktuator/kołpak
Srebro
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Typ mocowania
Montaż panelowy, przód
Stopień ochrony
IP65 - pyłoszczelność, wodoodporność
Typ
Antywandalowe
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 22,00mm
Obwód
Temperatura robocza
-20°C - 55°C