KC52A30.001NLS
Numer produktu DigiKey
EG1952-ND
Producent
Numer produktu producenta
KC52A30.001NLS
Opis
SWITCH ROTARY 12POS 350MA 125V
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki obrotowe 12 pozycja SP12T 350mA (~) 125 V~ Montaż panelowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KC52A30.001NLS Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V
Producent
E-Switch
Typ aktuatora
Spłaszczony (średnica 6,35mm)
Seria
Długość aktuatora
30,00mm
Opakowanie
Zbiorcze
Kąt między pozycjami
30°
Status części
Aktywny
Materiał styku
Stop miedzi
Liczba pozycji
12
Wykończenie styku
Srebro
Ograniczniki indeksowe
Stały
Typ mocowania
Montaż panelowy
Liczba segmentów
1
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Liczba biegunów w segmencie
1
Głębokość - za tablicą
18,50mm
Obwody na segment
SP12T
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 9,80mm
Synchronizacja styku
Zwieranie (MBB), bez zwierania (BBM)
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (A)
350mA (~)