800AC2REDCAP
Numer produktu DigiKey
800AC2REDCAP-ND
Producent
Numer produktu producenta
800AC2REDCAP
Opis
CAP PUSHBUTTON ROUND RED
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Okrągłe Przycisk Kołpak przełącznika Czerwone Mocowanie zatrzaskowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
800AC2REDCAP Modele
Kategoria
Kolor
Czerwone
Producent
E-Switch
Oświetlenie
Niepodświetlane
Seria
Do użycia z/powiązane produkty
Seria 800A
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Mocowanie zatrzaskowe
Status części
Aktywny
Rozmiar
7,45mm x 3,50mm (śr. x wys.)