P6SMBJ43CA-AQ
Numer produktu DigiKey
4878-P6SMBJ43CA-AQTR-ND
Producent
Numer produktu producenta
P6SMBJ43CA-AQ
Opis
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
69,4V Zacisk 8,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMB)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
P6SMBJ43CA-AQ Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
8,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-50°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Klasa
Motoryzacja
Kanały dwukierunkowe
1
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
43V
Napięcie - przebicia (min.)
47,8V
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
69,4V