P6SMBJ40A
Numer produktu DigiKey
4878-P6SMBJ40ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
4878-P6SMBJ40ACT-ND - Taśma cięta (CT)
4878-P6SMBJ40ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
P6SMBJ40A
Opis
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
64,5V Zacisk 9,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMB)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
P6SMBJ40A Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
9,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-50°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
40V
Napięcie - przebicia (min.)
44,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
64,5V