P6SMBJ33CA
Numer produktu DigiKey
4878-P6SMBJ33CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
4878-P6SMBJ33CACT-ND - Taśma cięta (CT)
4878-P6SMBJ33CADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
P6SMBJ33CA
Opis
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
53,3V Zacisk 11,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMB)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
P6SMBJ33CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
11,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-50°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
33V
Napięcie - przebicia (min.)
36,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
53,3V