P6SMBJ120CA
Numer produktu DigiKey
4878-P6SMBJ120CATR-ND
Producent
Numer produktu producenta
P6SMBJ120CA
Opis
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
193V Zacisk 3,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMB)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
P6SMBJ120CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Opakowanie
Zbiorcze
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-50°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
120V
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - przebicia (min.)
133V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
193V