P4SMAJ54 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 132 830
Arkusz danych
96,3V Zacisk 4,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AC, SMA
P4SMAJ54
Numer produktu DigiKey
4878-P4SMAJ54-ND
Producent
Numer produktu producenta
P4SMAJ54
Opis
TVS DIODE 54VWM 96.3VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
P4SMAJ54 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
4,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Opakowanie
Zbiorcze
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-50°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
54V
Napięcie - przebicia (min.)
60V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
96,3V