P4SMAJ20CA-AQ
Numer produktu DigiKey
4878-P4SMAJ20CA-AQTR-ND
Producent
Numer produktu producenta
P4SMAJ20CA-AQ
Opis
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32,4V Zacisk 12,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
P4SMAJ20CA-AQ Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
12,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-50°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Klasa
Motoryzacja
Kanały dwukierunkowe
1
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
20V
Napięcie - przebicia (min.)
22,2V
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
32,4V