P4SMAJ17C
Numer produktu DigiKey
4878-P4SMAJ17C-ND
Producent
Numer produktu producenta
P4SMAJ17C
Opis
TVS DIODE 17VWM 30.5VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30,5V Zacisk 13,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
P4SMAJ17C Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
13,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Opakowanie
Zbiorcze
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-50°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
17V
Obudowa / skrzynia
DO-214AC, SMA
Napięcie - przebicia (min.)
18,9V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
30,5V