LDI559-3.3EN
Numer produktu DigiKey
4878-LDI559-3.3ENTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4878-LDI559-3.3ENCT-ND - Taśma cięta (CT)
4878-LDI559-3.3ENDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LDI559-3.3EN
Opis
IC REG LIN 3.3V 300MA SOT-23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA SOT-23-5
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LDI559-3.3EN Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
5 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB - 50dB (1kHz - 10kHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
18V
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Spadek napięcia (maks.)
0,16V przy 100mA