DI280N10TL
Numer produktu DigiKey
4878-DI280N10TLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4878-DI280N10TLCT-ND - Taśma cięta (CT)
4878-DI280N10TLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DI280N10TL
Opis
MOSFET N-CH 100V 280A 8-POWERSFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 280A (Tc) Montaż powierzchniowy TOLL
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DI280N10TL Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,2V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
122 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
8150 pF @ 50 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
425mW (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TOLL
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
2mOhm przy 50A, 10V