BZX84C15
Numer produktu DigiKey
4878-BZX84C15TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4878-BZX84C15CT-ND - Taśma cięta (CT)
4878-BZX84C15DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX84C15
Opis
DIODE ZENER 15V 300MW SOT23
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 15 V 300 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOT-23-3 (TO-236)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BZX84C15 Modele
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
30 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 10.5 V
Temperatura robocza
-50°C - 150°C (TJ)
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3 (TO-236)
Moc - maks.
300 mW