BZW06-94B
Numer produktu DigiKey
4878-BZW06-94BCT-ND - Taśma cięta (CT)
4878-BZW06-94BTB-ND
Producent
Numer produktu producenta
BZW06-94B
Opis
TVS DIODE 94VWM 152VC DO204AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
152V Zacisk 3,9A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-204AC (DO-15)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BZW06-94B Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Zbiorcze
Temperatura robocza
-50°C - 175°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
94V
Obudowa / skrzynia
DO-204AC, DO-15, osiowe
Napięcie - przebicia (min.)
105V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
152V