BZW04-6V4
Numer produktu DigiKey
4878-BZW04-6V4CT-ND - Taśma cięta (CT)
4878-BZW04-6V4TB-ND
Producent
Numer produktu producenta
BZW04-6V4
Opis
TVS DIODE 6.4VWM 11.3V DO204AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
11,3V Zacisk 35,4A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-204AC (DO-15)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BZW04-6V4 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
35,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Zbiorcze
Temperatura robocza
-50°C - 175°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
6,4V
Obudowa / skrzynia
DO-204AC, DO-15, osiowe
Napięcie - przebicia (min.)
7,13V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
11,3V