BZT52B7V5
Numer produktu DigiKey
4878-BZT52B7V5CT-ND - Taśma cięta (CT)
4878-BZT52B7V5DKR-ND - Digi-Reel®
4878-BZT52B7V5TR-ND
Producent
Numer produktu producenta
BZT52B7V5
Opis
DIODE ZENER 7.5V 500MW SOD123F
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 7.5 V 500 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-123F
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BZT52B7V5 Modele
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
30 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
500 nA @ 3.5 V
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zbiorcze
Temperatura robocza
-50°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Tolerancja
±2%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123F
Moc - maks.
500 mW