BZT52B6V2
Numer produktu DigiKey
4878-BZT52B6V2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4878-BZT52B6V2CT-ND - Taśma cięta (CT)
4878-BZT52B6V2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT52B6V2
Opis
DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD123F
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 6.2 V 500 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-123F
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BZT52B6V2 Modele
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
60 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 2.5 V
Temperatura robocza
-50°C - 150°C (TJ)
Tolerancja
±2%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123F
Moc - maks.
500 mW